Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
1978 yılında girmiş olduğumuz plastik sektöründe Göknur Plastik olarak üretim gücümüz ile büyümeye hızla devam etmekteyiz.
2019 yılında ise sektörde gözlemlediğimiz eksikleri son teknoloji makine hattımız, inovasyon, kalite, verimlilik ilkeleri ve güçlü kadromuz ile gidermek üzere ihracat odaklı çöp torbası üretimine başladık.
.
Göknur Plastik Lixo Bag markasıyla ve fason çöp torbası üretim gücü ile liderlik hedefi doğrultusunda hızla büyümektedir.

10 Ülkeye yaptığımız deniz ve karayolu ihracatımız ile sektör liderliği hedefimiz!

Dünya üzerinde bölgesel dağılım gösteren ihracat kadromuz sayesinde sektörümüzle alakalı gelişmeleri yakından takip ederek hızlı ve kararlı yatırımlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Vizyonumuz

Göknur Plastik olarak ürünlerimizi üretirken doğa ve insana saygı çerçevesinde çalışarak temiz ve yaşanabilir bir çevre bırakmayı ilke edindik. Araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı bu sınırlar içerisinde sürdürmekteyiz.

Misyonumuz

Kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize kazandırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekle kalmayıp, üretimimizin her aşamasında mantıklı yatırımlar yapmaya devam etmekteyiz.

Esas çizgimiz olan müşteri memnuniyeti prensibimizi korumak için kaliteli üretim, dürüstlük ve özverili çalışmaktan vazgeçmemekteyiz.